1135

Документи » Рішення міської ради » 1135-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" січня 2012 р № 1135
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Відродження» та з метою врегулювання правових та організаційних засад його функціонування, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно, а саме: житловий будинок по вул. Білопільський Шлях, 31 у місті Суми.
2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
2.2. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова                                                   Г.М. Мінаєв


.   


Дата публікації: 27-01-2012
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав