1053

Документи » Рішення міської ради » 1053-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2011 р № 1053
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від громадян

Розглянувши звернення управління обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна, а саме: квартири № 40 у будинку № 39 по вул. Комсомольській в місті Суми від співвласників даної квартири Тимчука І. Ю., Тимчук Н.О. та Тимчука О.І., відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Тимчасового положення про порядок передачі громадянами житла, що перебуває у їх приватній власності, органу, який здійснює поліпшення житлових умов, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 01.06.1995 № 24, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно, а саме: квартиру № 40 у будинку № 39 по вул. Комсомольській в місті Суми від співвласників даної квартири Тимчука Івана Юхимовича, Тимчук Надії Олександрівни та Тимчука Олександра Івановича.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 23-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав