Вибори не за горами: перевірте себе у списку виборців

Новини » Події » Вибори не за горами: перевірте себе у списку виборців

Відділи ведення Державного реєстру виборців Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів звертаються до сумчан з проханням знайти час та перевірити свої дані у списку виборців.

З метою своєчасного внесення до бази даних Державного реєстру виборців змін та уточнень до ваших персональних даних, якісної підготовки до виборів народних депутатів України, запрошуємо вас звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного та Ковпаківського районів м. Суми. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а для осіб, які недавно набули громадянство – тимчасове посвідчення громадянина України.

Кожен виборець може звернутися за власною ініціативою до відділу ведення Реєстру за місцем проживання із заявою щодо його включення до Реєстру чи внесення змін до його персональних даних. До заяви додаються документи, що підтверджують ці зміни. У разі, якщо до заяви надаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Тоді до заяви додається документ, що підтверджує факт постійної нездатності пересуватися самостійно.

Прийом виборців відділи ведення Реєстру здійснюють щоденно в робочі дні з 8.00 до 17.00, обідня перерва – з 12.00 до 13.00, за адресою: майдан Незалежності, 2, міськвиконком, 5 поверх, кабінет 89, телефони для консультацій: 63-29-39, 60-01-64


Дата публікації: 19-01-2012
Переглядiв: 1100 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав