Ритуальна служба КП «Спецкомбінат»

Довідка » Ритуальні послуги

Ритуальна служба КП «Спецкомбінат»

Порядок надання ритуальної послуги суб’єктами господарювання в м. Суми регулюється Законом України «Про поховання та похоронну справу» (надалі Закон), Наказом №193 Держжитлокомунгосп України від 19.11.2003 року (надалі Наказ), «Порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань на території м. Суми» від 28.11.2007 року №973-МР та внесеними до нього змінами і доповненнями від 25.02.2009 року №2368 – МР (надалі Порядок).

Відповідно до положень ст..9 «Закону» в порядку, визначеному Законодавством України в м. Суми рішенням Сумської міської ради від 25.05.2009 року (№818-МР) створено госпрозрозрахункове комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат», яке з 26.01.2005 року (№1068-МР) визнано ритуальною службою в м. Суми та їй підпорядковано спеціальна служба по підбору та транспортуванню померлих в морг.

Ритуальна служба КП «Спецкомбінат» в м. Суми ніяких філіалів і дочірних підприємств не має, згідно покладених на неї завдань здійснює в м. Суми організацію поховання померлих і надання передбачених та непередбачених необхідними мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг та реалізацію предметів ритуальної належності, виконують роботи з благоустрою місць поховань відповідно до кошторису, забезпечує функціонування місць поховань відповідно до порядку, визначеного Сумською міською радою, згідно ст.29 «Закону».

В приміщенні ритуальної служби КП «Спецкомбінат» за адресою м.Суми, вул.. Лебединська,5, згідно з «Законом» та «Наказом» створено всі необхідні умови для родини померлого, оформлення в короткі терміни всіх необхідних документів, організацією та проведенням поховань. Робота ритуальної служби КП «Спецкомбінат» відповідно до режиму роботи, затвердженого рішенням Сумської міської ради №973-МР від 28.11.2007 року організовано щоденно (понеділок – п’ятниця з 7.30 до 19.00, а в суботу – неділю з 7.30 до 17.00, перерва на обід з 12.00 до 12.30).

В ритуальній службі КП «Спецкомбінат» за місцем оформлення договору – замовлення в доступному для огляду місці для замовника надана повна інформація щодо можливих виконавців послуг, які уклали договір про надання ритуальних послуг, їх адрес, телефонів та режиму роботи, необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг із зазначенням вартості, особливостей та термінів виконання, перелік ритуальних послуг із зазначенням вартості, особливостей та термінів виконання, щодо кожного виконавця, витяги із необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання та ритуального обслуговування населення, порядку утримання кладовищ, а також інших місць поховання, вимог щодо утримання та охорони місць поховань, реєстрації поховань померлих та перепоховань, організації поховання за рахунок державного та місцевого бюджетів, пільгового обслуговування населення, витягів з положення, Закону України «Про поховання та похоронну справу», режиму роботи організації, що виплачують допомогу на поховання, книги заяв, пропозиції і скарг, режиму роботи та номерів телефонів місцевих органів виконавчої влади та територіального органу у справах захисту прав споживачів.

На території м. Суми розташовано 12 діючих кладовищ, на яких вже відповідно до діючого законодавства ритуальною службою КП «Спецкомбінат» отримані державні акти на право постійного користування земельною ділянкою. Із всіх діючих кладовищ 2 функціонують у відкритому, а 10 в частково – закритому режимі.

Відкриті кладовища:

1. Ново-Центральне Баранівське – вул. Червонопрапорна;

2. Аварійне по вул. Прикордонній.

Частково закриті кладовища:

1. Міське - вул. 20р. Перемоги

2. Засумське - вул. Баумана

3. Лучанське - вул. 2-га Залізнична

4. Пришибське - вул. Р.Корсакова

5. Василівське – вул. Кощея

6. Парфирівське (с. Василівка) – вул.. Вишнева

7. Ганнівське – вул.. Сонячна

8. Тимірязівське (аеропорт) – вул..Аерофлотська

9. Тополянське - вул. Скрябіна

10.Старе Баранівське – вул.. 3-я Червонопрапорна.

Кладовища відкриті для відвідувань щодня з квітня по вересень з 8.00 до 16.00 годин, з жовтня по квітень – з 8.00 до 15.00 годин.

Поховання померлих на кладовищах проводяться щодня в літню пору з 10 годин до 16 годин, у зимовий час – з 11.00 до 15.00 годин.

Всі міські кладовища є комунальною власністю територіальної громади і перебувають у господарському віданні КП «Спецкомбінат». На всіх кладовищах м. Суми організовано і здійснюється реєстрація поховань, перепоховань померлих громадян та намогильних споруд.

Якщо вже трапилось лихо в сім’ї...

Паніка найгірший помічник в ситуації, коли померла близька людина. Смерть близької людини це завжди тяжка година для його родичів, коли лихо, скорбота та біль втрати віднімають всі сили. Саме в цій ситуації родичам померлого приходиться займатися рішенням питань, пов’язаних з організацією та проведенням поховання. Отримання необхідних документів, реєстрація сметрі, виділення місця для поховання, вибір та придбання предметів ритуальної належності, спеціального автотранспорту, які не рідко стають серйозною проблемою для родичів помелої особи.

Якщо, вже у вас трапилось лихо, в першу чергу потрібно не панікувати, а зателефонувати за номером 62-88-54 в ритуальну службу КП «Спецкомбінат» та викликати нашого спеціаліста- консультанта, який візьме на себе рішення всіх питань, пов’язаних з придбанням ритуальних належностей, організацією, оформленням та проведенням поховання, доставкою покійного в морг, із моргу додому, і далі до місця поховання, тобто всі Ваші заботи та проблеми наші працівники візьмуть на себе та організують вам належного прощання з близькою людиною.

Якщо ви у стані самостійно вирішувати всі вказані організаційні питання, то в цьому випадку вам потрібно, насамперед, отримати довідку лікаря про смерть, свідоцтво про смерть в РАГСі, а потім звернутися в ритуальну службу КП «Спецкомбінат» за адресою м. Суми, вул.. Лебединська,5. Контактні телефони: 62-88-54 з 7.30 до 19.00.

Тут ви можете до оформлення договору – замовлення на поховання виріштти питання відведення місця під поховання, копки могили, а також отримати всю інформацію про інші суб’єкти господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг нашого міста, а також їх адресу, режим роботи, існуючі ціни, а також їх контактні телефони. Кожний з вас за власним бажанням може вибрати виконавця ритуальних послуг.


Дата публікації: 3-02-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав