828

Документи » Рішення виконавчого комітету » 828 від 24.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2010 р № 828
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та переобладнання нежитлових приміщень, виконаного товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко»

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» від 18.01.2010р. № 9000/05.01-06, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», (зі змінами) та протоколу комісії від 17.12.10р. з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування та переобладнання нежитлових приміщень згідно з додатком.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєву Б.В.), оформити за товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» самовільно переплановані нежитлові приміщення та зареєструвати існуючі нежитлові приміщення з урахуванням самовільно здійснених перепланувань.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, по яких прийнято рішення про збереження виконаного перепланування та переобладнання [58.5 Kb] (cкачувань: 338) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 19-01-2011


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав