718

Документи » Рішення виконавчого комітету » 718 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 718
м. Суми

Про план підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2011 рік

З метою організації здійснення державної регуляторної політики виконавчих органів Сумської міської ради, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи пропозиції структурних підрозділів міської ради, керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2011 рік згідно з додатком.
  2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити організацію виконання плану підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2011 рік згідно з розподілом обов’язків.
  3. Оприлюднити план регуляторної діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на 2011 рік в мережі Інтернет та в газеті «Суми і сумчани».
  4. Організацію за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

План підготовки проектів регуляторних актів виконавчих органів Сумської міської ради на 2011 рік [35,5 Kb] (cкачувань: 516) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-12-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав