494

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 494 від 26.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" серпня 2010 р № 494
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання об’єкту та розробку стадії робочого проекту
На підставі клопотання фізичної особи – підприємця Ковтун Алли Олександрівни про надання дозволу на перепланування та переобладнання нежитлового підвального приміщення по вул. Іллінській, 51/1 з влаштуванням двох входів під розміщення магазину непродовольчих товарів, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу комісії від 02.08.2010р., керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Ковтун Аллі Олександрівні (орендар) на перепланування та переобладнання нежитлового підвального приміщення по вул. Іллінській, 51/1 площею 348,3 кв.м. з влаштуванням двох входів під розміщення магазину непродовольчих товарів з благоустроєм прилеглої території, за умови сплати земельного податку, та на розробку стадії робочого проекту.
  2. Замовнику робочий проект погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», рішенням Сумської міської ради від 29.04.2009 р. № 2590-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 12.04.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» та рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.08 № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовнику, до отримання дозволу на ведення робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовника будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми.
  4. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  5. Замовник зобов’язаний повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних робіт інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області.
  6. Після завершення будівельних робіт, замовник подає заяву до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області для прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту та одержання сертифіката відповідності.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

В.о. міського голови

М.О. ТрофименкоДата публікації: 10-09-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав