412

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 412 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 412
м. Суми

Про затвердження схеми місць розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми.

З метою покращення благоустрою міста та впорядкування місць розміщення тимчасових споруд на території міста Суми, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350 – МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити схему місць розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми (додається)
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) та управлінню торгівлі, підприємництва, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.) при підготовці та видачі документів дозвільного характеру на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми керуватися даною схемою та діючими Правилами розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми затвердженими рішенням Сумської міської ради від 23.12.09 № 3350-МР.
  3. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити оприлюднення схеми місць розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми на офіційному сайті Сумської міської ради.
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.05 № 528 «Про комплексну схему місць розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.03.2006 № 140 «Про комплексну схему місць розміщення малих архітектурних форм та павільйонів для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми» вважати такими, що втратили чинність
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Схема місць розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста СумиДата публікації: 26-07-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав