180

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 180 від 06.04.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2010 р № 180
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.10.2009 року №534 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми»

З метою отримання мешканцями міста Суми пільг та субсидій на послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації, керуючись частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.10.2009 року №534 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми», а саме:
  1. Пункт 3 викласти в новій редакції: П. 3 - «Виділити з тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вартість послуги з технічного обслуговування ліфтів і систем диспетчеризації в окремий платіж для населення житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Суми, за винятком пільгових категорій громадян та громадян, які мають право на отримання субсидій».
  2. Доповнити пункт 5 рішення наступним підпунктом: 5.5. Відшкодовувати підприємствам, які обслуговують ліфти і диспетчерські системи в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми вартість послуги та отримані кошти за пільги і субсидії.
  3. Пункт 7 викласти в новій редакції: П. 7 – «Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати виконавцям послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації».
  4. Пункт 8 викласти в новій редакції: П. 8 – «Рекомендувати власникам та балансоутримувачам будинків житлового фонду, що не належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми (житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, відомчому житловому фонду) виділити із тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем в окремий платіж та укласти договори про надання послуг з технічного обслуговування ліфтів і диспетчерських систем з ліфтовими підприємствами, визначеними у пункті 1 даного рішення згідно з визначеною територією обслуговування, за винятком пільгових категорій громадян та громадян, які мають право на отримання субсидій».
 2. Вважати таким, що рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.12.2009 року №731 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради №534 «Про розгляд протесту прокурора міста Суми від 10.09.09 №2763 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.03.09 №153 «Про визначення (тимчасово) виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми» втратило чинність.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-04-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав