125

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 125 від 02.03.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2010 р № 125
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.2008 № 213 „Про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств”

З метою здійснення контролю за виконанням фінансових планів підприємств, які належать до комунальної форми власності територіальної громади міста Суми, на виконання пункту 12 додатку 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.08р. № 213 „Про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств”, керуючись статтею 17, підпунктом 4 пункту «а» статті 27, підпунктом 2 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради Левенця М.І. про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.05.2008 № 213 „Про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств” за 2009 рік прийняти до відома (додається).
 2. Керівникам комунальних підприємств Сумської міської ради:
  • 2.1 передбачити в фінансовому плані підприємства на 2010 рік беззбиткову діяльність;
  • 2.2 розробити заходи з мінімізації ризиків фінансової дестабілізації роботи підприємства, направлені на збільшення доходів підприємства, в тому числі за рахунок додаткових надходжень, та економію коштів підприємства при виконанні робіт;
  • 2.3 ретельно аналізувати підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства, надавати структурним підрозділам виконавчих органів ради, визначених Сумською міською радою звіт про результати виконання показників фінансово-господарської діяльності;
  • 2.4 в разі необхідності не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом надавати структурному підрозділу виконавчих органів ради визначеному замовником проект змін до фінансового плану підприємства з пояснювальною запискою про причини змін, але не більше двох разів протягом планового року.
 3. Структурним підрозділам виконавчих органів ради, визначених замовником (Сумською міською радою) до сфери управління яких належать комунальні підприємства, забезпечити постійний контроль за складанням та виконанням фінансових планів комунальних підприємств у 2010 році.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.  
Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [21.16 Kb] (cкачувань: 270)Дата публікації: 23-03-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав