98

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 98 від 08.02.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" лютого 2010 р № 98
м. Суми

Про затвердження актів готовності житлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання

На підставі клопотань замовників та пред’явлених актів готовності житлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти готовності житлових приміщень до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання згідно з додатком.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) внести зміни у технічний паспорт. Оформити з видачею свідоцтво про право власності згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [5.3 Kb] (cкачувань: 283)Дата публікації: 16-02-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав