674

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 674 від 1.12.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" грудня 2009 р № 674
м. Суми

Про план регуляторної діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на 2010 рік

На виконання статей 7 та 32 Закону України «Про засади державної ре-гуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою впорядкування регуляторної діяльності виконавчого комітету міської ради, у відповідності з вимогами Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних ак-тів виконавчим комітетом Сумської міської ради, керуючись частиною 1 стат-ті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план регуляторної діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на 2010 рік згідно з додатком.
  2. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити організацію виконання плану регуляторної діяльності вико-навчих органів Сумської міської ради на 2010 рік згідно з розподілом обов’язків.
  3. Оприлюднити план регуляторної діяльності виконавчих органів Сум-ської міської ради на 2010 рік в мережі Інтернет та газеті «Суми і сумчани».
  4. Організацію за виконанням цього рішення покласти на заступника мі-ського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв

 

План регуляторної діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на 2010 рік [40,5 Kb] (cкачувань: 482) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-12-2009


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав