596

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 596 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 596
м. Суми

Про тимчасові обмеження щодо виконання робіт по копанню ям для здійснення поховань на кладовищах міста

Розглянувши протокол міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.09.2008 року № 24 щодо необхідності обстеження територій кладовищ на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, дотримання правил техніки безпеки та мінімізації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути при проведенні відповідних робіт, керуючись підпунктом 11 пункту «а» статті 30, підпунктом 2 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Тимчасово, до повного обстеження вільних територій на 12 кладовищах міста на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, надати спеціалізованим бригадам ритуальної служби комунального підприємства «Спеціалізований комбінат» виключне право на виконання робіт по копанню ям для здійснення поховань на кладовищах міста. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.), директору комунального підприємства «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) здійснити комплекс заходів по обстеженню кладовищ на предмет наявності вибухонебезпечних предметів у встановленому порядку. 
  3. Управлінню капітального будівництва, при будівництві ново відведених ділянок для кладовищ, забезпечити фінансування для попереднього обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів на глибині до 2-х метрів. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-12-2008


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав