557

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 557 від 27.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" листопада 2007 р № 557
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 № 303 „Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Сумської міської ради”

У зв’язку з кадровими змінами та з метою підвищення ефективності роботи комісії з питань боротьби зі злочинністю, керуючись підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни до додатку №1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.07 № 303 „Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Сумської міської ради”, а саме :
    Вивести зі складу комісії з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Сіденка Є.І.
    Ввести до складу комісії з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Єфіменка Костянтина Васильовича - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - заступником голови комісії. 
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-12-2007


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав