631

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 632

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 631
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.10.03 № 611 „Про реалізацію основних положень Указу Президента України від 01.08.02 № 683/2002 „Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості в діяльності органів державної влади”

На виконання законів України „Про інформацію”, „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, указів Президента України „Про підготовку пропозицій щодо забезпечення гласності та відкритості органів державної влади”, постанов Кабінету Міністрів України „Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості в діяльності органів виконавчої влади”, „Про забезпечення участі громадян у процесі формування та реалізації державної політики центральними та місцевими органами виконавчої влади”, керуючись ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення відкритості в діяльності органів державної влади виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики Карбовської О.О. „Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.10.03 № 611 „Про реалізацію основних положень Указу Президента України від 01.08.02 № 683/2002 „Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості в діяльності органів державної влади” взяти до відома (додається). 
  2. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Карбовська О.О.) продовжити роботу по виконанню законодавчих актів щодо забезпечення відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування. 
  3. Заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівникам структурних підрозділів продовжити систематичне проведенння зустрічей із представниками трудових колективів, виступи на сторінках комунальної газети та місцевих засобів масової інформації з метою доведення до населення достовірної та вичерпної інформації про роботу очолюваної галузі. 
  4. Відділу інформаційних технологій (Гаврилів О.Я.) забезпечити щоденне інформаційне та змістовне наповнення офіційного веб-сайту Сумської міської ради. 
  5. Підпункт 2.3 пункти 5,6 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.10.03 № 611 „Про реалізацію основних положень Указу Президента України від 01.08.02 № 683/2002 „Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості в діяльності органів державної влади” зняти з контролю як виконані. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С. та Гордієнка В.О. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав