526

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 526

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2004 р № 526
м. Суми

Про погодження місць розташування інформаційно-агітаційних пунктів по виборах Президента України у 2004 році на території м. Суми

На підставі звернення Сумських міських організацій: Ліберальної партії України, партії Регіонів, та партії “Трудова Україна” про погодження на території м. Суми місць розміщення інформаційно- агітаційних пунктів по виборах Президента України у 2004 році для підтримки своїх кандидатів, керуючись статтею 11 Закону України “ Про вибори Президента України” та підпунктом 13 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити запропоновані Сумськими міськими організаціями Ліберальної партії України, партії Регіонів та партії “Трудова Україна” місця розміщення інформаційно-агітаційних пунктів по виборах Президента України у 2004 році на території м. Суми згідно з додатком. 
  2. Сумським міським організаціям Ліберальної партії України, партії Регіонів та партії “Трудова Україна” погодити проекти зовнішнього вигляду інформаційно-аналітичних пунктів по виборах Президента України у 2004 році з управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради ( Биков В.Б.) та укласти відповідні договори по платі за оренду місця розташування спеціальних конструкцій некомерційної реклами в установленому порядку. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Лугового С.С.) 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 10-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав