521

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 521

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2004 р № 521
м. Суми

Про затвердження актів приймання-передачі житлових будинків № 6 по вул. Калінінградській та № 7 “ а” по вул. Веретинівська у комунальну власність

На виконання рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2003 року №613-МР “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми будинків ВАТ “СМНВО ім.М.В.Фрунзе”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити акти приймання-передачі житлових будинків №6 по вул.Калінінградській та №7“а” по вул.Веретинівській, що перебували у повному господарському віданні відкритого акціонерного товариства “СМНВО ім.М.В.Фрунзе” і передати на облік департаменту комунальної власності міської ради (акти додаються). 
 2. Комунальному підприємству “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району”(Лютий В.О.) організувати приймання житлових будинків та всіх необхідних документів по них і передати вищевказані житлові будинки товариству з обмеженою відповідальністю “Житловик” (Неженець Л.І.) для забезпечення їх подальшого обслуговування і експлуатації. 
 3. Департаменту комунальної власності (Архангеліді Г.Г.) прийняти безкоштовно в комунальну власність від відкритого акціонерного товариства “СМНВО ім.М.В.Фрунзе” зовнішні теплові мережі та передати їх для подальшої експлуатації товариству з обмеженою відповідальністю “Сумитеплосервіс” згідно з додатком 1. 
 4. Державному комунальному підприємству “Міськводоканал” (Кононенко В.В.) прийняти безкоштовно на баланс зовнішні мережі водопостачання та водовідведення , здійснювати їх подальшу експлуатацію згідно з додатком 2. 
 5. Надати згоду відкритому акціонерному товариству “СМНВО ім.М.В.Фрунзе “ на безкоштовну передачу зовнішніх мереж :
  5.1.Електропостачання для подальшої їх експлуатації ВАТ ”Сумиобленерго” згідно з додатком 3.
  5.2. Газопостачання для подальшої їх експлуатації ВАТ “Сумигаз” згідно з додатком 4.
  5.3. Радіомовлення для подальшої їх експлуатації ВАТ “Укртелеком” згідно з додатком 5. 
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 9-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав