516

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 516

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2004 р № 516
м. Суми

Про організацію роботи по відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій

З метою підвищення якості послуг жителям міста по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення “Про порядок конкурсного відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій” згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити Положення “Про конкурсну комісію по відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій” згідно з додатком 2. 
  3. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій у новому складі згідно з додатком 3. 
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.07.1999 року №309 “Про порядок впровадження альтернативних форм обслуговування житлового фонду на конкурсній основі” та від 09.09.2003 року №569 “Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій” вважати такими що втратили чинність. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 9-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав