514

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 514

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" серпня 2004 р № 514
м. Суми

Про ситуацію щодо наметового містечка у сквері ім. Шевченка

Від голови Сумської обласної організації „Спілка молодих соціалістів", (яка розташована за адресою: м. Суми, вул. Соборна, 19, оф. 56) 29 червня 2004 року надійшло повідомлення про те, що у сквері ім. Т. Шевченка з 29 червня 2004 року з 17:00 буде проводитися безстрокова акція проти об'єднання Сумських вузів, а саме: будуть установлені намети. В історичному центрі м. Суми на газонах, що мають історичне розпланування, встановлено більше 10 наметів учасниками акції протесту. Зовнішній вид цих наметів дисгармонує з історичним середовищем міста, створює негативне видове сприйняття пам'яток архітектури по вул.'Соборній, 33, 35 на фоні яких вони розміщені, чим викликає обурення організацій і установ, які в них розміщуються. Керівники обласного та міського рівня, а також вузів міста неодноразово зустрічались з учасниками акції, проводили брифінги, прямі ефіри зі студентськими лідерами, проблема обговорювалась під час візиту Прем'єр-Міністра України Януковича В.Ф. до Сум. Гострота моменту минула, у всіх трьох вузах ідуть вступні екзамени, більшість студентів, батьків, викладачів розуміють мету об'єднання вузів і займають спокійну, виважену позицію. Проте, незначна частина студентів відмовляються покидати наметове містечко. Відомо, що у ньому постійно перебувають студенти із західних регіонів України, які штучно підігрівають та утримують негативну ситуацію. Про втрату актуальності питання для жителів міста Суми свідчить той факт, що біля інформаційних стендів, виставлених поряд з наметами, зупиняються один - два перехожих. На газоні між деревами протягнуті мотузки, на яких висять якісь старі речі, прикріплені дротом до дерев брудні картонні листи.

Зелений газон у частині скверу ім. Тараса Шевченка повністю загублений. Напередодні святкування Дня Незалежності управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради не має можливості відновити втрачений газон біля пам'ятника Шевченку, де традиційно проходить покладання квітів під час святкування. Викликає занепокоєння і той факт, що в умовах різкого підвищення денної температури, у місті зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції, у тому числі дизентерію, гепатит. Погіршилась ситуація з захворюванням на туберкульоз. Відсутність елементарних санітарних норм у наметовому містечку з урахуванням загальної санітарно-епідеміологічної ситуації у місті може призвести до небажаних наслідків - захворювань, інфекцій тощо. На підставі вимог Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", керуючись підпунктом 3 пункту „б" частини першої статті 38, частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Запропонувати Сумській обласній організації „Спілка молодих соціалістів" демонтувати до 6 серпня 2004 року наметове містечко з подальшим проведенням рекультивації і відновлення газону за погодженням з управлінням житлово-комунального господарства за власні кошти. 
  2. У разі невиконання даної вимоги звернутися до суду з відповідною позовною заявою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав