325

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 325

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2004 р № 325
м. Суми

Про адресну схему розміщення та роботу літніх майданчиків на території м. Суми в 2004році

З метою впорядкування розміщення та роботи літніх майданчиків на території м. Суми у відповідності до чинного законодавства, керуючись підпунктом 1 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити адресну схему розміщення літніх майданчиків на території міста Суми згідно з додатком №1. 
  2. Управлінню торгівлі та побуту (Сохацький М.П.) оформити суб’єктам підприємницької діяльності дозволи на відкриття літніх майданчиків згідно з поданими заявами та передбаченими чинним законодавством документами. 
  3. Звернутися до регіонального управління департаменту з питань адміністрування акцизного збору та контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів про надання суб’єктам підприємницької діяльності ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами на літніх майданчиках згідно з додатком №2. 
  4. Суб’єктам підприємницької діяльності, яким буде надано дозволи на відкриття літніх майданчиків, забезпечити виконання вимог Положення про порядок організації літніх майданчиків громадського харчування, дотримання Правил роботи підприємств громадського харчування та Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В. П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав