431

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 431

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" червня 2004 р № 431
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 13.01.04 № 33 “Про порядок виплати грошової компенсації сім’ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні”

У зв’язку зі зміною структури виконавчих органів відповідно до рішення Сумської міської ради від 25.02.04 № 685-МР “Про структуру апарату і виконавчих органів Сумської міської ради” та з метою встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни, керуючись підпунктом 4 пункту а частини першої статті 34, пунктом 2 статті 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та статтею 6 Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 13.01.04 № 33 “Про порядок виплати грошової компенсації сім’ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні”, а саме:
    1.1. У пункті 3 слова “Управлінням праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів“ замінити словами “Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради”.
    1.2. У пункті 4 слова “управлінь праці та соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів“ замінити словами “управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради”.
    1.3. Пункт 5 викласти в такій редакції: “5. Дозволити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради проводити за рахунок бюджетних призначень 2004 року по КФК 090416 “Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці” виплати грошової компенсації сім’ям (особам) на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які здійснені по 31 березня 2003 року незалежно від того, яким підприємством надані ритуальні послуги, та розрахунки по відшкодуванню орендному підприємству “Сумський комбінат благоустрою” витрат на поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які здійснені по 31 грудня 2003 року”. 
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав