394

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 394

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" червня 2004 р № 394
м. Суми

Про надання спеціалістом управління торгівлі та побуту міської ради права складання протоколів про адміністративні правопорушення

З метою підвищення відповідальності суб'єктів підприємницької діяльності за додержання правил торговельного обслуговування населення та вимог до благоустрою прилеглої до підприємств території, наведення належного санітарного стану на об'єктах торгівлі та побуту, керуючись статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення , підпунктом 4 пункту "б" частини 1 статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати спеціалістам управління торгівлі та побуту міської ради право складання протоколів про порушення правил торговельного обслуговування населення та вимог до благоустрою прилеглої до підприємств території відповідно до статей 152, 155, 156, 159, 160-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (список спеціалістів додається). 
  2. Начальнику управління торгівлі та побуту Сохацькому МЛІ. забезпечити вчасну передачу складених протоколів на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради та Сумському обласному управлінню у справах захисту прав споживачів. 
  3. Рішення виконавчого комітету від 16.07.02 №417 "Про надання працівникам управління торгівлі та побуту міської ради права складання протоколів про адміністративні правопорушення" вважати таким, що втратило чинність. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав