101

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 101

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 101
м. Суми

Про зупинення експлуатації об`єктів торгівлі

Розглянувши акт перевірки управління торгівлі та побуту від 18.12.03р. № 310 та матеріали перевірок Сумської санепідемстанції (лист від 26.12.03р. № 02-33014 ) з питань дотримання законодавства у сфері торгівлі, виконавчий комітет міської ради відмічає, що підприємці Чайка Т.М., Хандюк А. А. порушують правила торгівлі на ринках. Керуючись підпунктом 2 пункту „ б" статті ЗО Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. За порушення Правил торгівлі на ринках, затверджених рішенням міської ради від 19 червня 2002р. № 29-МР, до приведення у відповідність до чинного законодавства зупинити експлуатацію торгових точок: підприємця Чайки Т.М. на ринку малого приватного підприємства „ВМ" ; підприємця Хандюк А.А. на ринку товариства з обмеженою відповідальністю „ Ніфертіті" ринок „Кіровський". 
  2.  Директорам МПП "ВМ „( Міхальов В.Г.), ТОВ „Ніфертіті" (Осіашвілі Г.В.) ринок „Кіровський" зупинити роботу торгових точок підприємців Чайки Т.М., Хандюк А.А. до усунення ними виявлених при перевірці недоліків і прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав