100

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 100

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 100
м. Суми

Про присвоєння категорій підприємствам, що надають перукарські послуги

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.95 № 674 „Про затвердження Положення про порядок присвоєння категорій підприємствам, що надають побутові послуги населенню", розпорядженням міського голови від 02.10.03 № 681-р було створено атестаційну комісію по присвоєнню категорій цим підприємствам. З існуючих 95 перукарень міста комісія атестувала 73. Закриті на ремонтні роботи 22 перукарні. За результатами перевірок діяльність 7 перукарень була тимчасово припинена до усунення недоліків, на 47 керівників підприємств накладено штрафи за порушення Правил побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 1999року №974. З 73 підприємств, які надали документи на присвоєння категорій, вимогам вищої категорії відповідають З, першої-26, другої - 44. На підставі протоколу засідання атестаційної комісії по присвоєнню категорій підприємствам від 12.12.2003 року, які надають побутові послуги населенню, керуючись підпунктом 2 пункту „б" статті ЗО Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти категорії підприємствам, що надають перукарські послуги населенню згідно з додатком. 
  2. Управлінню торгівлі та побуту (Сохацький М.П.) забезпечити видачу свідоцтв цим підприємствам у січні 2004 року та постійний контроль за дотриманням перукарнями Правил побутового обслуговування населення. 
  3. Сумській міській санітарно-епідеміологічній станції (ГалактіоновО.Є.) забезпечити перевірки дотримання підприємствами побуту, що надають перукарські послуги, санітарних правил та норм для перукарень різних категорій. Про результати перевірок інформувати заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав