77

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 77

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 77
м. Суми

Про організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах

З метою вдосконалення організації харчування учнів усіх категорій, поліпшення становища дітей з малозабезпечених сімей, сиріт та позбавлених батьківського піклування, керуючись Постановами Кабінету Міністрів України від 03.11.1997 року № 1200 „Про порядок та норми надання послуг з харчування учнів у професійно - технічних училищах та середніх навчальних закладах, операцій з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість", від 19.06.2002року №856 „Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах” та пунктом 8 підпункту „б" частини 1 статті 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити Порядок організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми згідно з додатком 1. 
 2. Перевести шкільні їдальні на самостійний режим роботи з 1 березня 2004 року, відповідальність за організацію роботи шкільних їдалень, харчування учнів та контроль за його якістю в загальноосвітніх навчальне - виховних закладах покласти на керівника закладу. 
 3. Увести додатково 61 штатну одиницю працівників шкільних їдалень з 01.03.2004 року з фондом оплати праці 186,4 тис. грн. в межах затверджених призначень на оплату праці на 2004 рік згідно з додатком 2. 
 4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) проаналізувати мережу класів і контингенту учнів станом на 01.09.2004 року та при недостатній забезпеченості видатків на оплату праці в зв’язку з введенням додаткових посад збільшити поточні видатки на заробітну плату галузі „Освіта". 
 5. Установити вартість безоплатного обіду на суму 1 грн. 80 коп. в день для дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до статті 19 Закону України „Про державну допомогу сім`ям з дітьми ". 
 6. Установити витрати на харчування (сніданок, обід) вихованцям допоміжної школи у розмірі 2 грн. 50 коп в день. 
 7. Управлінню освіти (Гоман І.А.) укласти угоди до 01.03.2004 року на поставку продуктів харчування загальноосвітнім школам з постачальниками, які стали переможцями у тендері по закупівлі продуктів харчування на 2004 рік. 
 8. Міській санітарне - епідеміологічній станції (Галактіонов О.Є.) постійно здійснювати контроль за роботою шкільних їдалень згідно з чинним законодавством. 
 9. Рішення виконавчого комітету від 20.08.2002 року №457 „Про організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах" вважати таким , що втратило чинність. 
 10. Інформувати виконавчий комітет Сумської міської ради про виконання цього рішення у липні 2004 року. 
 11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав