7

Документи » Рішення виконавчого комітету » №7

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2004 р № 7
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.02 р. № 771 „Про заходи щодо поліпшення роботи дитячо-підліткових клубів за місцем проживання та зміцнення моральності і здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі”

Заслухавши інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.02 р. № 771 „Про заходи щодо поліпшення роботи дитячо-підліткових клубів за місцем проживання та зміцнення моральності і здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі”, виконавчий комітет Сумської міської ради відмічає, що відділом у справах сім’ї та молоді проводиться певна робота згідно з ”Програмою поліпшення роботи дитячо-підліткових клубів за місцем проживання „Діти – наше майбутнє” на 2003- 2005 роки”. Усі 18 дитячо-підліткових клубів за місцем проживання підпорядковані приватним підприємствам по обслуговуванню житлового фонду і укомплектовані педагогами-організаторами та керівниками гурткової роботи. Проведено 14 методичних нарад з проблем виховання дітей та підлітків, на які запрошувались представники служб у справах неповнолітніх, кримінальної міліції, спеціалісти з методики проведення роботи з різновіковими групами дітей та підлітків.

Впроваджуються нові форми і методи роботи з вихованцями дитячо-підліткових клубів за місцем проживання. У 2003 році спільно з екологічною міліцією та Державним управлінням екології та природних ресурсів у Сумській області проведено виставку плакатів та листівок на захист первоцвітів у Будинку природи.

Під час літніх канікул впроваджено програму з безпеки дорожнього руху „Червоний, жовтий, зелений”. У жовтні 2003 року до програми проведення традиційного туристичного зльоту з вихованцями дитячо-підліткових клубів за місцем проживання внесено нові конкурси: по наданню медичної допомоги при пораненнях та переломах, подолання перешкод, поведінки в екстремальних ситуаціях тощо. Стало традиційним проведення конкурсно-розважальних програм у дитячому парку „Казка”. У жовтні 2003 року розроблено і проведено нову програму „Осінній дивокрай”. Активізовано між клубами спортивні змагання з міні-футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, шашок тощо.

Влітку кожен клуб організовує одноденні та багатоденні туристичні походи, екологічні екскурсії. У поточному році відділом у справах сім’ї та молоді організовано проведення 15 заходів з вихованцями клубів: інтелектуальну гру „Що? Де? Коли?”, пізнавальну гру „Штурм фортеці”, виставки та конкурси творчих робіт, туристичні зльоти, спортивно-розважальні та святкові програми до свят. За домовленістю з обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділом відновлено діяльність 15 гуртків та секцій. У клубах працює 96 гуртків та секцій різного спрямування. Гуртковою роботою охоплено більше 2,5 тисяч дітей і підлітків, у тому числі з неблагополучних сімей та таких, які знаходяться на обліку у кримінальній міліції. Приватними підприємствами по обслуговуванню житлового фонду у 2002 – 2003 роках відремонтовано приміщення 10 клубів і 7 ігрових майданчиків. Поліпшено матеріально-технічну базу клубів. Придбано 8 музичних центрів, 4 телевізори, відеомагнітофон – всього на суму 8 тисяч гривень. Усі клуби мають музичні центри, 10 клубів забезпечені телевізорами. У грудні 2003 року придбано спортивний та ігровий інвентар для усіх клубів на суму 12 тисяч гривень. Разом з тим, жоден з клубів не має комп’ютерної техніки. Потребує поліпшення стан забезпеченості меблями. Не відремонтовані приміщення клубів, які належать підприємствам ПРСП „Рембуд”, ТОВ „Хімік-інвест-сервіс”, МКП „Сумикомунсервіс”. Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.02 р. № 771 „Про заходи щодо поліпшення роботи дитячо-підліткових клубів за місцем проживання та зміцнення моральності і здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі” взяти до відома. Відділу у справах сім’ї та молоді з метою посилення роботи щодо поліпшення діяльності дитячо-підліткових клубів за місцем проживання:
  1.1. Розробити нове Положення про дитячо-підліткові клуби за місцем проживання.
  Травень 2004 року
  1.2. Провести конкурс на кращу організацію роботи клубів за місцем проживання.
  Грудень 2004 року
  1.3. Опрацювати з керівниками приватних підприємств по обслуговуванню житлового фонду, яким підпорядковані дитячо-підліткові клуби, питання щодо виконання ремонту приміщень клубів та ігрових майданчиків.
  Квітень 2004 року
  1.4. Вирішити разом з обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю питання щодо збільшення кількості гуртків та керівників гурткової роботи в клубах.
  Липень 2004 року 
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайловського В.В. 

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 11-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав