1016-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1016-Р від 14.12.2011

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" грудня 2011 р № 1016-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів з цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради на оплату робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою - садіння нових дерев та кущів по: вул. Героїв Сталінграду, вул. Воскресенська, вул. Петропавлівська, вул. Соборна, міський парк І. М. Кожедуба, площа Незалежності, Покровська площа, верхня тераса парку «Казка», сквер «СКД», сквер «Набережна річки Стрілки»

У зв’язку з необхідністю садіння нових дерев та кущів по вулицях, скверах міста і міського парку ім. І.М. Кожедуба, керуючись підпунктом 3.1.2. пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26.05.2010 № 3766 – МР (зі змінами, внесеними рішенням Сумської міської ради від 25.05.2011 № 513-МР), пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Дозволити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) укласти угоду з К П «Зелене будівництво» СМР та профінансувати за рахунок коштів цільового фонду Сумської міської ради при управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради оплату робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою - садіння нових дерев та кущів по: вул. Героїв Сталінграду, вул. Воскресенській, вул. Петропавлівській, вул. Соборній, у міському парку ім. І. М. Кожедуба, на площі Незалежності, Покровській площі, верхній терасі парку «Казка», у сквері «СКД», сквері «Набережна річки Стрілка» у сумі 162000,00 грн. (сто шістдесят дві тисячі гривень) 00 коп., згідно з кошторисом.
  2. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 16-12-2011


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав