654-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 654-Р від 16.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" серпня 2010 р № 654-Р-Р

Про затвердження кошторису витрат на підготовку та проведення святкових заходів з нагоди 67-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників та Дня міста

З метою забезпечення належного рівня підготовки та проведення заходів з нагоди 67-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників та Дня міста, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 №815-МР, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити кошторис витрат на підготовку та проведення святкових заходів з нагоди 67-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та Дня міста.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду кошти.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні видатки згідно наданих договорів та рахунків.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М. згідно з розподілом обов'язків

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 24-01-2011


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав