1045-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1045-Р від 20.12.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" грудня 2010 р № 1045-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на витрати для нагородження переможців конкурсу на кращий квартал приватного сектора Ковпаківського району

На підставі подання Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 3.1.11 пункту 3 «Положення про цільовий фонд Сумської міської ради», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.04 № 815-МР:

 

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування з цільового фонду міської ради в сумі 1 527 (одна тисяча п’ятсот двадцять сім) гривень 66 копійок для нагородження переможців конкурсу на кращий квартал приватного сектора Ковпаківського району почесними грамотами, грошовими преміями та квітами з урахуванням податку з доходів фізичних осіб.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) здійснити оплату витрат для нагородження переможців конкурсу на кращий квартал приватного сектора Ковпаківського району.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джуру О. М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2011


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав