853-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 853-Р від 26.10.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" жовтня 2010 р № 853-Р-Р

Про виділення коштів для участі учнів та викладачів Сумської дитячої музичної школи № 1 у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавського мистецтва гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студій позашкільних закладів освіти „Барви Полтави”

З метою розвитку культурних зв’язків, духовного збагачення та творчого росту викладачів, обміну педагогічним та виконавським досвідом, стимулювання діяльності та підвищення рівня виконавської майстерності, на виконання рішення Сумської міської ради від 16.12.09 № 3266 – МР „Про Програму „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010 – 2012 роки”, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та забезпечити з 13 – 14 листопада 2010 року участь викладачів та учнів Сумської дитячої музичної школи № 1 у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавського мистецтва гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студій позашкільних закладів освіти „Барви Полтави”, який відбудеться у м. Полтава.  
  2. Затвердити кошторис витрат на участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавського мистецтва гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студій позашкільних закладів освіти „Барви Полтави”(додається). 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів по КФКВ 110103 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» на суму 2130 грн. (дві тисячі сто тридцять гривень 00 копійок) в межах асигнувань, передбачених бюджетом на 2010 рік. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [34 Kb] (cкачувань: 365) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав