751-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 751-Р від 22.09.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "22" вересня 2010 р № 751-Р-Р

Про стабілізацію цінової ситуації на споживчому ринку м. Суми

З метою недопущення необґрунтованого підвищення цін на основні продовольчі товари, забезпечення виконання Закону України “Про захист прав споживачів” в частині отримання населенням достовірної та доступної інформації про ціни та якості продовольчих товарів, які реалізуються на споживчому ринку м. Суми, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.08.2010 № 570 "Про стабілізацію цінової ситуації на регіональному споживчому ринку”, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.):
  • 1.1. Провести зустрічі з керівниками (власниками) ринків, підприємств роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію основних продовольчих товарів та попередити вказаних суб’єктів господарювання про недопущення необґрунтованого зростання цін і відповідальність за порушення правил торгівлі та державної дисципліни цін.
  • 1.2. Спільно з керівниками ринків забезпечити безперешкодний доступ для торгівлі на риках м. Суми безпосередніх виробників тваринницької та рослинницької продукції.  
 2. Створити міську робочу групу з контролю за дотриманням суб’єктами господарювання, які реалізують основні продовольчі товари в роздрібній торгівельній мережі та на ринках м. Суми, вимог державної дисципліни цін та конкурентного законодавства і затвердити її персональний склад (згідно з додатком).
 3. Міській робочій групі:
  • 3.1. Проводити перевірки суб’єктів господарювання, які реалізують основні продовольчі товари в роздрібній торгівельній мережі та на ринках м. Суми щодо дотримання вимог державної дисципліни цін, законодавства у сфері безпеки та якості продукції, виконання ветеринарних, санітарних норм і правил, законодавства про захист прав споживачів, конкурентного законодавства та недопущення фактів спекулятивного підвищення цін. За результатами проведених перевірок уживати вичерпних заходів, а у разі порушення державної дисципліни цін, направляти інформацію до Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області.
  • 3.2. Здійснювати постійний моніторинг роздрібних цін на основні продовольчі товари, що реалізуються в підприємствах роздрібної торгівлі та на ринках міста, інформацію надавати щотижнево до управління економіки облдержадміністрації. 
  • 3.3. Спільно з власниками, керівниками, адміністраціями ринків провести організаційну та роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, що здійснюють реалізацію основних продовольчих товарів на території ринків м. Суми щодо вимог державної дисципліни цін та конкурентного законодавства.
  • 3.4. З метою забезпечення прав споживачів інформацією щодо реальної вартості продовольчих товарів, зобов’язати суб’єктів господарювання на ринках м. Суми позначати ціни на товари на ярликах цін (цінниках) відповідно до статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» та пункту 26 Правил торгівлі на ринках м. Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 28.04.2004 року № 762 –МР «Про правила торгівлі на ринках м. Суми».  
 4. Розпорядження міського голови від 13.06.07 № 456-Р «Про стабілізацію цінової ситуації на продовольчому ринку м. Суми» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [33 Kb] (cкачувань: 416) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав