668-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 668-Р від 19.08.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" серпня 2010 р № 668-Р-Р

Про призначення матеріально-відповідальної особи

З метою збереження та контролю використання бланків суворої звітності у виконавчому комітеті Сумської міської ради та на виконання розпорядження міського голови від 12.08.10 №650-р"Про видачу бланків протоколів про адміністративне правопорушення відповідальним особам міських громадських формувань з охорони громадського порядку", керуючись Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996 - ХІV та пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження бланків суворої звітності Неліна Сергія Васильовича – начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) скласти договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність між виконавчим комітетом Сумської міської ради та відповідальною особою, зазначеною в пункті 1 даного розпорядження.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи М.О.Трофименко


Дата публікації: 26-08-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав