625-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 625-Р від 30.07.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" липня 2010 р № 625-Р-Р

Про виділення коштів на відзначення Дня аеромобільних військ України

У зв'язку з відзначенням 2 серпня Дня аеромобільних військ України, враховуючи звернення Сумської міської громадської організації "Афган-інва" щодо проведення урочистостей з нагоди 80-ї річниці створення Повітряно-Десантних Військ, з метою гідного вшанування учасників бойових дій та пам'яті загиблих, посилення патріотичного виховання молоді, згідно з підпунктом 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 №815-МР, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради в сумі 200 (двісті ) грн. на придбання квіткової продукції для покладання до Меморіалу пам'яті воїнам, загиблим у Афганістані.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з наданими рахунками.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-08-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав