528-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 528-Р від 25.06.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" червня 2010 р № 528-Р-Р

Про комісію по визначенню заходів з узгодження інтересів мешканців, які проживають в центральній частині міста та суб’єктів господарювання, що здійснюють торговельну діяльність в районі ПСО „Центральний ринок м. Суми”

Враховуючи багаточисельні скарги мешканців житлових будинків по вулицях Засумській та Шевченка щодо створення несприятливих умов для проживання, що пов’язані зі здійсненням в центральній частині міста (район ПСО „Центральний ринок м. Суми) торгівельної діяльності, з метою визначення заходів з узгодження інтересів мешканців міста та суб’єктів господарювання, недопущення здійснення стихійної торгівлі на центральних вулицях м. Суми, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

 

  1. Створити комісію по визначенню заходів з узгодження інтересів мешканців, які проживають в центральній частині міста та суб’єктів господарювання, що здійснюють торговельну діяльність в районі ПСО „Центральний ринок м. Суми”.
  2. Затвердити персональний склад комісії згідно з додатком.
  3. Комісії за результатами проведеної роботи надати міському голові пропозиції, в термін до 20.07.2010.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [43,5 Kb] (cкачувань: 498) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав