420-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 420-Р від 26.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" травня 2010 р № 420-Р-Р

Про забезпечення заходів з охорони життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Суми

У зв’язку з подальшим здійсненням реконструкції центрального корпусу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 по вул. Петропавлівська,79, з метою захисту життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню реконструкції та капітального будівництва (Шилов В.В.) відділити зону реконструкції приміщення по вул. Петропавлівській, 79, відновити огорожу центрального корпусу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Суми по вул. Петропавлівській, 79, забезпечити безпеку руху пішоходів на ділянці ремонту по вул. Антонова.
  2. Управлінню освіти і науки (Данильченко А.М.), директору Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (Волкова Т.П.) надати пропозиції управлінню реконструкції та капітального будівництва щодо проведення заходів з охорони життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу у зв’язку з реконструкцією приміщення по вул. Петропавлівська,79.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., Рябоконя А.Б. відповідно до повноважень.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-05-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав