389-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 389-Р від 18.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" травня 2010 р № 389-Р-Р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 21.12.09 № 1112-Р «Про створення комісії щодо передачі житлового комплексу по вул. Кірова, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Враца»

У зв’язку з уточненням персонального складу комісії щодо передачі житлового комплексу по вул. Кірова, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Враца», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Внести зміни до пункту 1 розпорядження міського голови від 21.12.09 № 1112-Р «Про створення комісії щодо передачі житлового комплексу по вул. Кірова, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Враца», а саме:
  • 1.1. Вивести зі складу комісії щодо передачі житлового комплексу по вул. Кірова, 8 в м. Суми на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Враца» Щекіна Володимира Михайловича – директора ТОВ «Сумикомунсервіс».
  • 1.2. Ввести до складу комісії: 
   Власенко
   Тетяна Василівна
   головний спеціаліст відділу житлової політики та експлуатаційного житлового фонду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;
   Ошкадьорова
   Ольга Володимирівна
   головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради;
   Циріль
   Ігор Михайлович
   директор ТОВ КК «Коменерго-Суми».
 2.  

 3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Єфіменка К.В за належністю. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 28-05-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав