179-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 179-Р від 10.03.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" березня 2010 р № 179-Р-Р

Про преміювання керівників управління освіти і науки у лютому 2010 року

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03,2006р. № 268 „Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів " (зі змінами та доповненнями) та відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівників апарату управління освіти і науки Сумської міської ради на 2010 рік:


1. Виплатити премію у лютому 2010 року у межах фонду преміювання та економії фонду заробітної праці керівникам управління освіти і науки:

№/№ п/п

П.І.Б.

Посада

Розмір премії у% до посадового окладу

Примітка

1.

Данильченко А.М.

Заступник начальника управління освіти і науки

25

Виконання обов'язків начальника управління. Забезпечення життєдіяльності закладів освіти міста, створення належних умов для навчально-виховного процесу. Організація та участь учнів у 111 (обл.) етапі Всеукраїнських олімпіад. Контроль за організацією харчування школярів та вихованців.

2.

Ріпа Л. В.

Заступник начальника управління освіти і науки

25

Контроль за організацією переходу закладів освіти на самостійне ведення бухгалтерського обліку. Проведення тарифікації педагогічних працівників станом на 0 1 .0 1 .20 10 р. з урахуванням виплати надбавок в розмірі 20% за престиж педагогічних працівників. Коригування тимчасових кошторисів на комунальні послуги та зарплату.

 

2. Видатки, пов'язані з установленими цим розпорядженням преміями зазначеним працівникам, здійснити при наявності коштів на їх виплату.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав