155-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 155-Р від 01.03.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" березня 2010 р № 155-Р-Р

Про призначення матеріально-відповідальної особи

З метою збереження товарно-матеріальних цінностей у виконавчому комітеті Сумської міської ради, керуючись Законом України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року № 996 - ХІV та пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Призначити відповідальним за отримання, видачу та збереження грошової готівки, збереження та облік цінних паперів, чекових книжок, бланків суворої звітності, ведення касової книги та касових операцій Харченко Людмилу Іванівну – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради. 
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) скласти договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність між виконавчим комітетом Сумської міської ради та відповідальною особою, зазначеною в пункті 1 даного розпорядження. 
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав