635-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 635-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" серпня 2004 р № 635-Р-Р

Про розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2000р. №898 “ Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я “, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.08.2000 року №280 “ Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я області “, рішення виконавчого комітету міської ради від 04.10.2000 року №450 “Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я м.Суми “, у місті проведена певна робота.
Але через недостатнє фінансове забезпечення реорганізація закладів охорони здоров’я на засадах сімейної медицини проводиться недостатніми темпами. Фінансування складає 20,6 відсотка а на оснащення – лише 25 відсотків від потреби.
Управлінням охорони здоров’я міської ради затверджені заходи по реорганізації мережі закладів первинної медичної допомоги м. Суми для роботи в умовах загальної практики сімейної медицини на 2002 – 2005 роки, які виконані лише на 66,6 відсотків. Забезпеченість лікарями становить 1,32 на 10 тис. населення (Україна – 1,35) укомплектованість штатних посад –90,4 відсотків.
У зв’язку з відсутністю приміщення, до цього часу не вирішеним залишається питання відкриття амбулаторій сімейного лікаря у районах селища Баранівки та вулиці Тополянська. У селі Нижнє Піщане з вересня 2003 року працює сімейний лікар, але залишається проблемою забезпечення його автотранспортом. З метою активізації роботи по організації закладів охорони здоров’я на засадах сімейної медицини , на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.07.04 №286 „Про розвиток первинної медико –санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини “.

 

  1. Затвердити заходи щодо удосконалення медичної допомоги жителям міста на засадах сімейної медицини до 2006 року з урахуванням невиконаних завдань 2002- 2003 років (додаються). 
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (ЛиповаС.А.) щорічно під час формування проекту бюджету передбачати кошти на здійснення цих заходів. 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (ЛиповаС.А)., управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Сміянов В.А.) у бюджеті 2005 року передбачити централізовані кошти на оснащення нині функціонуючих підрозділів сімейної медицини медичним обладнанням, інструментарієм та автотранспортом. 
  4. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради(Сміянов В.А.) забезпечити організаційно-методичне керівництво реорганізацією закладів охорони здоров’я на засадах сімейної медицини. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 31-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав