337-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 337-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" квітня 2004 р № 337-Р-Р

Про проведення змагань санітарних дружин та тренувань санітарних постів об’єктів господарської діяльності (ОГД) міста

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18.12.03 № 546 “Про основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони Сумської області на 2004 рік” та керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктами 3.2.10 і 3.2.14 Положення про цільовий фонд, затверджений рішенням міської ради від 24.12.2003 року № 674-МР з метою удосконалення знань і злагодженості у роботі керівного і особового складу санітарних дружин і постів ОГД міста:

 

 1. Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Даниленку О.В.:
  1.1.Організувати проведення змагань санітарних дружин та тренувань санітарних постів ОГД міста.
  1.2. До 10 травня поточного року провести інструктивне заняття з начальниками штабів цивільної оборони ОГД, які беруть участь у змаганнях і тренуваннях та членами суддівської комісії.
  1.3. З метою якісного проведення тренування санітарних постів вирішити питання участі у них майстрів Сумських курсів цивільної оборони та надзвичайних ситуацій.
  1.4. Спільно з начальником Сумських міжрайонних курсів цивільної оборони та надзвичайних ситуацій до 10 травня поточного року скласти план проведення тренувань з санітарними постами.
  1.5. Спільно з головою Сумської міської організації товариства Червоного Хреста Бересток К.О.:
  1.5.1. Вирішити питання щодо залучення патронажної служби милосердя у проведенні змагань і тренувань.
  1.5.2. Підготувати призи та грамоти для нагородження санітарних дружин та постів за зайняті 1-3 місця.
  1.6. Спільно з директором Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Власенком Л.К. вирішити питання щодо залучення на змагання оркестру.
  1.7. Спільно з головним суддею змагань і головою Сумської міської організації Товариства Червоного Хреста Бересток К.О. до 10 травня поточного року відпрацювати необхідну документацію для проведення змагань. 
 2. Змагання і тренування провести на обласному навчальному полігоні 18 травня поточного року. Початок змагань і тренувань о 10.00. 
 3. На змагання і тренування залучити санітарні дружини і пости ОГД відповідно до переліку санітарних дружин і постів (додаток 1). 
 4. Для проведення змагань призначити організаційну групу у складі: Даниленко О.В. – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради; Колесник Е.В. – заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради; Сміянов В.А.–начальник управління охорони здоров’я міської ради. 
 5. Для проведення змагань начальнику управління охорони здоров’я міської ради Сміянову В.А. до 10 травня поточного року своїм наказом (розпорядженням) призначити головного суддю змагань і суддівську комісію у складі, визначеному положенням про змагання санітарних дружин цивільної оборони та виділити бригаду швидкої невідкладної медичної допомоги на період змагань і тренувань. 
 6. При підготовці і проведенні змагань керуватись Положенням про змагання санітарних дружин цивільної оборони. 
 7. Управлінню торгівлі та побуту міської ради (Сохацький М.П.) 18 травня поточного року у районі проведення змагань і тренувань забезпечити учасників обідом на базі рухомого пункту харчування ВАТ ”Selmi”. 
 8. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області ( Хальзєв А.М.) у районі проведення змагань і тренувань 18 травня поточного року організувати охорону громадського порядку. 
 9. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Комар В.Г.) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації проведення змагань і тренувань. 
 10. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти в сумі 1350 (Одна тисяча триста п’ятдесят) грн. згідно з кошторисом (додаток 2 ). 
 11. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Костенко О.А.) провести розрахунки згідно з кошторисом та наданими документами. 
 12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 1-08-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав