3334-МР

Документи » Рішення міської ради » 3334-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3334-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення відділу культури та туризму Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління нежитлових приміщень по вул. Соборній, 27 у м. Суми, відповідно до статті 137 Господарського Кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) зняти з балансу майно, зазначене в підпункті 2.1. пункту 2 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення, розташовані на І поверсі по вул. Соборній, 27 у м. Суми, загальною площею 335,6 кв. м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
    2.2. Передати майно, зазначене в підпункті 2.1. пункту 2 цього рішення, в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. У зв’язку з прийняттям цього рішення вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2879-МР «Про передачу в господарське відання комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми».
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-01-2010


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав