3277-МР

Документи » Рішення міської ради » 3277-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3277-МР
м. Суми

Про внесення змін в рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 949 - МР «Про встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли місто Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми»

З метою упорядкування порядку проведення виплати щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми, відповідно до Указу Президента України від 23.07.2004 року №848/2004 «Про заходи щодо відзначення 60 – ї річниці визволення України від фашистських загарбників та посилення соціального захисту ветеранів», керуючись підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни в рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 949-МР «Про встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли місто Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми, а саме: пункти 5-8 Положення цього рішення викласти у наступній редакції:

    «5. Облік і виплата щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям міста Суми ведеться управлінням праці та соціального захисту населення Сумської міської ради».

    «6. Щомісячна грошова виплата проводиться за вибором осіб, яким вона призначена, Українським державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" за місцем їх проживання або через уповноважені банки, визначені в установленому законодавством порядку».

    «7. Розмір щомісячної грошової виплати встановлюється в сумі 58 (п'ятдесят вісім) грн. 82 (вісімдесят дві) коп. з урахуванням податку з доходів фізичних осіб».

    «8. Припинення виплати щомісячної грошової виплати у разі смерті, зміни місця проживання здійснюється з 1 числа місяця, наступного за місяцем, в якому виникли відповідні обставини».

  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-12-2009


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав