2169-МР

Документи » Рішення міської ради » 2169-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2169-МР
м. Суми

Про перетворення „Фізкультурно-оздоровчого центру” (фізкультурно-спортивної споруди) та спеціалізованої дитячо - юнацької школи Олімпійського резерву „Зміна” з футболу управління освіти та науки Сумської міської ради у міську комунальну установу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу” та затвердження її статуту

З метою організації фізкультурно-оздоровчої роботи з населенням різних вікових груп засобами фізичної культури і спорту, збереження та розвитку існуючої мережі фізкультурно-оздоровчих закладів за місцем проживання населення, здійснення виховної роботи серед дітей та підлітків, направлену на зміцнення їх здоров’я та всебічний розвиток, підготовки спортсменів високої кваліфікації, відповідно до пункту 4 статті 14 Закону України “Про позашкільну освіту” та пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1.  Перетворити „Фізкультурно-оздоровчий центр” (фізкультурно-спортивної споруди) та спеціалізовану дитячо-юнацьку школу Олімпійського резерву „Зміна” з футболу управління освіти та науки Сумської міської ради у міську комунальну установу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу” з 02 лютого 2009 року.
  2. Затвердити Статут міської комунальної установи „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу” (додаток № 1).
  3. Затвердити штатний розпис у складі 33,5 одиниць (додаток № 2).
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2009 рік передбачити кошти згідно зі штатним розписом.
  5. Управлінню освіти та науки (Кошовий М.В.) внести відповідні зміни до Положення про управління освіти та науки Сумської міської ради.
  6. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) здійснити реєстрацію міської комунальної установи „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу”.
  7. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) передати в оперативне управління майно „Фізкультурно-оздоровчого центру” (фізкультурно-спортивної споруди) та спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву „Зміна” з футболу управління освіти та науки Сумської міської ради до міської комунальної установи „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу” до 02.02.09 року.
  8. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) вирішити питання методичного забезпечення новоствореної міської комунальної установи „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу”, згідно з чинним законодавством.
  9. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органі ради Панченка С.М., контроль – на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Бистрицька Є.М.)  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Статут міської комунальної установи “Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву Михайла Фоменка з футболу” [88.5 Kb] (cкачувань: 1316) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-04-2009


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав