1295-МР

Документи » Рішення міської ради » 1295-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2008 р № 1295-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність (в оренду) земельні ділянки, надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком 3.
  • 1.3. Для гаражного будівництва згідно, з додатком 4.
  • 1.4. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Унести зміни до пункту 338 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Космічна, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, а саме: в графу 2 замість „Антіпенко Микола Максимович” записати „Антипенко Микола Максимович” у зв’язку з допущеною помилкою.
 4. Унести зміни до пункту 17 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 6 березня 2007 року № 440 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки Ващенку Олександру Івановичу за адресою вул. Вавілова, 31 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а саме: в графу 5 та графу 6 замість „0,0702” записати „0,0725” у зв’язку з уточненням площі земельної ділянки.
 5. Унести зміни до пункту 3 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0480 га в садівничому кооперативі „Хімік-1” для садівництва, а саме: в графу 2 замість „Постояк Констянтин Сергійович” записати „Пестряк Костянтин Сергійович” у зв’язку з допущеною помилкою.
 6. Унести зміни до пункту 1 рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2007 року № 1131-МР „Про передачу в оренду земельної ділянки Башко Н.Л., Сумбатову Р.А.”, а саме замість слів „площею 0,0058 га” записати „Башко Н.Л.-0,0031 га, Сумбатову Р.А.-0,0027 га”.
 7. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 8. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 9. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [37.67 Kb] (cкачувань: 209)Дата публікації: 22-08-2008


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав