1564-МР

Документи » Рішення міської ради » 1564-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1564-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 19 грудня 2007 року № 1086 – МР «Про внесення змін та доповнень до Статуту державного комунального підприємства по ремонту, будівництву та експлуатації автошляхів "Шляхрембуд"

З метою упорядкування взаємовідносин між Засновником та підприємством, приведення положень Статуту підприємства до норм діючого законодавства, відповідно до статей 57, 78, 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради шляхом викладення його в новій редакції (додається).
  2. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління «Єдиний офіс» Сумської міської ради здійснити реєстрацію відповідних змін та доповнень до Статуту комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ШЛЯХРЕМБУД”СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (нова редакці [81 Kb] (cкачувань: 1204) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-07-2008


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав