1534-МР

Документи » Рішення міської ради » 1534-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1534-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне користування майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань контролю за об’єктами комунальної власності та приватизацією (протокол комісії від 17.03.08 №67) щодо передачі в безкоштовне користування нежитлового приміщення по вул. Холодногірська, 31, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне користування строком на 3 роки Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлове приміщення по вул. Холодногірська, 31 у місті Суми, загальною площею 161,0 кв.м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) здійснити передачу в безкоштовне користування строком на 3 роки об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав