1117-МР

Документи » Рішення міської ради » 1117-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2007 р № 1117-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Для більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та з метою сприяння ефективній роботі дільничних інспекторів у місті Суми, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлове приміщення по вул. Карбишева, 17 у місті Суми, загальною площею 31,1 кв.м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т. В.):
    2.1. Здійснити передачу в безкоштовне постійне користування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, виконавчому комітету Сумської міської ради (відділ бухгалтерського обліку та звітності – Костенко О. А.) на позабалансовий облік з оформленням актів прийняття-передачі в порядку, встановленому чинним законодавством з укладенням відповідного договору на відповідальне збереження матеріальних цінностей. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-01-2008


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав