972-МР

Документи » Рішення міської ради » 972-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 972-МР
м. Суми

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Суми

З метою вдосконалення механізму регулювання орендних відносин, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Суми згідно з додатком № 1.
 2. Створити та затвердити склад конкурсної комісії на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Суми згідно з додатком № 2.
 3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
 4. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) опублікувати це рішення на офіційному сайті Сумської міської ради та в газеті “Суми і сумчани.”
 5. З дня офіційного опублікування цього рішення втрачають чинність рішення Сумської міської ради:
  • від 5 липня 2005 року № 1272-МР «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та затвердження складу конкурсної комісії»;
  • від 14 червня 2006 року № 44-МР „Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1272-МР «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Суми та затвердження складу конкурсної комісії»
  • від 25 жовтня 2006 року № 214 - МР «Про внесення змін до складу конкурсної комісії, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 44-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1272-МР «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Суми та затвердження складу конкурсної комісії»
 6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменко К.В., а контроль – на постійну комісія з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малік А.О.).  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [82 Kb] (cкачувань: 325) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав