474-МР

Документи » Рішення міської ради » 474-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" березня 2007 р № 474-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від Державної податкової адміністрації у Сумській області

Розглянувши звернення Державної податкової адміністрації у Сумській області щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир за адресами: вул. Праці, 34, кв. 74, вул. Новомістенська, 23 кв. 30, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири за адресами: вул. Праці, 34, кв. 74, вул. Новомістенська, 23, кв. 30 від Державної податкової адміністрації у Сумській області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартир, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 6-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав