473-МР

Документи » Рішення міської ради » 473-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" березня 2007 р № 473-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішень Сумської міської ради щодо переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення до додатку до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 819 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» згідно з додатком № 1 до цього рішення.
  2. Унести зміни до додатку до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 819 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» згідно з додатком № 2 до цього рішення.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни та доповнення до розпорядчих документів та договорів в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [106 Kb] (cкачувань: 285) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав